Cennik tłumaczeń języka angielskiego nieuwierzytelnionych (zwykłych)


Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie pilneTłumaczenie ekspresowe
z języka angielskiegona język angielskiz języka angielskiegona język angielskiz języka angielskiegona język angielski
od 29 PLNod 33 PLNod 39 PLNod 44 PLNod 58 PLNod 66 PLN
  • Cena netto za stronę obliczeniową w przypadku tłumaczenia zwykłego (nieuwierzytelnionego) obejmuje 1500 znaków ze spacjami. Termin wykonania tłumaczenia ustalany jest po otrzymaniu tekstu. W przypadku większych zleceń udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Cennik tłumaczeń języka angielskiego uwierzytelnionych (przysięgłych)

Tłumaczenie przysięgłe zwykłeTłumaczenie przysięgłe pilne
z języka angielskiegona język angielskiz języka angielskiegona język angielski
od 34 PLNod 38 PLNod 48 PLNod 52 PLN
  • Cena netto za stronę obliczeniową w przypadku tłumaczenia przysięgłego (uwierzytelnionego) obejmuje 1125 znaków ze spacjami. Cena tłumaczenia obejmuje 1 egzemplarz papierowy (wydruk) tłumaczenia. Opłatę naliczamy za każdą rozpoczętą stronę. Termin wykonania tłumaczenia ustalany jest po otrzymaniu tekstu. W przypadku tłumaczeń specjalistycznych przewidujemy dopłatę w wysokości 30% – o której zostaną Państwo wcześniej poinformowani, dzięki temu nie będą Państwo niczym zaskoczeni.


Cennik tłumaczeń ustnych języka angielskiego


Tłumaczenia ustne są dość specyficzne, dlatego też trudno nam podać jeden obowiązujący cennik. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i tak też je wyceniamy. Nasze biuro obsługuje spotkania biznesowe, konferencje, tłumaczymy akty notarialne itp. W zależności od charakteru tłumaczenia wysyłamy tłumaczy zwykłych lub przysięgłych, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę z danej dziedziny. Prosimy, aby przesłane przez Państwa zlecenie zawierało: charakterystykę spotkania, liczbę osób biorących w nim udział, języki, na jakie będzie odbywało się tłumaczenia, miejsce spotkania oraz jego czas. W czasie jednego dnia roboczego prześlemy Państwu odpowiedź, czy jesteśmy w stanie podjąć się zlecenia, oraz przedstawimy do akceptacji naszą ofertę.

Warto pamiętać, iż są to ceny orientacyjne i koszt usługi ulega obniżeniu proporcjonalnie do objętości tekstu przedłożonego do tłumaczenia.