Tłumaczenia przysięgłe, techniczne i specjalistyczne
Zadzwoń do nas:+48 888 500 123

TŁUMACZENIA DOKUMENTÓW

W życiu zdarzają się sytuacje, kiedy konieczne jest przetłumaczenie określonych dokumentów na język obcy. Bardzo często jest to potrzebne przy poszukiwaniu pracy zagranicą czy też dokonaniu zakupu samochodu w innym kraju. Nierzadko takie sytuacje pojawiają się w też życiu codziennym, np. – w pracy, kiedy dane dokumenty trzeba przetłumaczyć na jeden z języków obcych.

Okazuje się, że sama znajomość danego języka, nawet bardzo dobra, nie wystarcza, aby dokonać prawidłowego tłumaczenia dokumentu. W tym przypadku ważne są nawet najdrobniejsze szczegóły, nie można ryzykować i należy zwrócić się o pomoc do profesjonalnego tłumacza. Pomyłka bowiem może okazać się bardzo kosztowna albo nawet uniemożliwić całe przedsięwzięcie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku tłumaczenia dokumentów wymagana jest pełna precyzja. Dlatego też w 123 Sp. z o.o. zajmują się tym wyłącznie profesjonalni tłumacze, mający doświadczenie w przekładzie dokumentów z danej dziedziny.

 

Umożliwiamy Państwu przesłanie do nas tekstu drogą internetową oraz bezpłatną i szybką wycenę. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz szybkie wykonanie zlecenia. W 123 Sp. z o.o. najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było wykonane bezbłędnie i możliwie jak najszybciej – cenimy Państwa czas.

Mamy doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów oraz w przekładzie tekstów specjalistycznych – mogą nam Państwo w pełni zaufać!