Tłumaczenia finansowe to nasza specjalność

Przygotowana przez nasze biuro oferta tłumaczeń polsko-angielskich i angielsko-polskich ma niezwykle szeroki zakres. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Podstawowym celem wypracowanej przez nas polityki jest bowiem dostosowanie świadczonych usług do konkretnych potrzeb Klientów. Obok przekładów uwierzytelnionych, specjalistycznych, prawnych i prawniczych, marketingowych, technicznych i medycznych proponujemy w pełni profesjonalne tłumaczenia finansowe. Możemy śmiało przyznać, że obsługa translatorska wszelkiego rodzaju dokumentacji księgowo-rozliczeniowej i innych materiałów o charakterze ekonomicznym jest naszą specjalnością. Na wysoki poziom tego typu tłumaczeń składa się kilka czynników, spośród których podkreślić należy przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, przejrzyste i efektywne procedury oraz zespół wykwalifikowanych tłumaczy. Jest dla nas wielkim zaszczytem, że nasze mocne strony w przekładach finansowych polsko-angielskich i angielsko-polskich zostały docenione przez tak liczne grono Klientów dla których staliśmy się strategicznym partnerem. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby i Twoje zlecenie wykonane zostało rzetelnie, poprawnie i zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi.

Profesjonalne tłumaczenia dla firm, instytucji i osób prywatnych

Naszą ofertę tłumaczeń finansowych w obrębie języka polskiego i angielskiego kierujemy do szerokiego grona adresatów – począwszy od klientów indywidualnych, poprzez podmioty instytucjonalne, a skończywszy na firmach. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również wiodące na rynku korporacje i wielkie koncerny consultingowe. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każdy Klient otrzymał od nas to, czego oczekuje. Proponujemy w pełni przejrzysty model współpracy oparty o partnerskie relacje. Naszym Zleceniodawcom przydzielamy dedykowanego opiekuna, zapewniając przy tym bezpośredni kontakt na każdym etapie procesu translatorskiego. Nowoczesne i efektywne systemy zarządzania zasobami ludzkimi i złożonymi projektami pozwalają natomiast świadczyć usługi szybko, sprawnie i bezproblemowo. Dodać należy, że naszych tłumaczy bezwzględnie obowiązuje tajemnica handlowa, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo i poufność w zakresie powierzonych nam danych wrażliwych. Zadowolenie i pozytywne rekomendacje dotychczasowych Partnerów są naszą najlepszą wizytówką. Przekonaj się i Ty, że współpraca z nami się opłaca.

Obszerna oferta i szeroki zakres tłumaczonych dokumentów finansowych

Służymy fachową pomocą translatorską w obrębie kontaktów biznesowych i relacji handlowych z Twoimi partnerami posługującymi się językiem angielskim. Profesjonalnie tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty finansowe, w tym m.in. raporty, sprawozdania, analizy makroekonomiczne, badania rynku, prospekty emisyjne, umowy handlowe oraz transakcje kredytowe i ubezpieczeniowe. Nasi ambitni, wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zajmują się ponadto przekładami dokumentacji przetargowych, zeznań podatkowych i ksiąg budżetowych. Warto dodać, że wprowadzenie efektywnych rozwiązań kadrowych i skutecznych procedur pozwala nam na przyjmowanie zleceń związanych z obsługą translatorską obiegu dokumentów o charakterze importowo-eksportowym. Zapewniamy, że w ramach oferowanych tłumaczeń polsko-angielskich i angielsko-polskich indywidualnie dostosujemy skuteczne rozwiązania adekwatnie do Twoich potrzeb. Wybierając nasze biuro tłumaczeń, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości, profesjonalizmu i pełnego bezpieczeństwa.

Zatrudniamy wykwalifikowanych tłumaczy i współpracujemy z ekspertami

Pracownicy naszego biura tłumaczeń doskonale znają mechanizmy współczesnego świata biznesu i na bieżąco go obserwują, zaznajamiając się z jego nowinkami. Dzięki temu z pełnym profesjonalizmem mogą sprostać wymaganiom Klientów realizujących swoją działalność właśnie na tej płaszczyźnie. Zatrudniamy nie tylko najlepszych tłumaczy¬ – lingwistów obeznanych w finansowym słownictwie anglo- i polskojęzycznym, ale również specjalistów od różnego typu obrotów pieniężnych. Współpracujemy bowiem z ekspertami, analitykami i redaktorami branżowych pism. Częstokroć konsultujemy się dodatkowo z doświadczonymi ekonomistami, którzy pracują w konkretnych sektorach – m.in. bankowym, kredytowym, consultingowym lub ubezpieczeniowym. Taki model zespołu kadrowego wdrożyliśmy po to, aby móc zagwarantować możliwie najwyższej jakości obsługę translatorską polsko-angielską i angielsko-polską, która obejmuje swym zakresem wszelkiego rodzaju relacje o charakterze biznesowym. Jak można się przekonać, to rozwiązanie przynoszące dwustronnie wymierne korzyści – zarówno dla naszych Klientów, jak i naszego biura.

Zapewniamy w pełni kompleksową obsługę translatorską

Oferowane przez nas profesjonalne tłumaczenia finansowe w parze językowej „polski  angielski” mają w pełni kompleksowy charakter. Proponujemy nie tylko zasadnicze przełożenie danego dokumentu, ale również szereg usług uzupełniających, w skład których wchodzi redakcja językowa, korekta i obróbka edytorska. Dzięki temu wielotorowo weryfikujemy poprawność wykonanych przez nas tłumaczeń, sprawdzając m.in. zgodność z normami branżowymi (jak chociażby prawidłowość zapisu anglojęzycznych jednostek i innych znaków specjalnych). O tym, jak wielkie znaczenie w materiałach finansowych mają najdrobniejsze nawet szczegóły, nie trzeba nikogo przekonywać. Gwarantujemy, że Twoje zlecenie – w każdym poszczególnym etapie procesu translatorskiego – zostanie zrealizowane z największą starannością, rzetelnością i dokładnością.