Szybko reagujemy na potrzeby naszych Klientów

W polityce naszego biura tłumaczeń wychodzimy z założenia, że to Klienci są dla nas najważniejsi. Aby sprostać ich wymaganiom zatrudniliśmy najlepszych językoznawców wyspecjalizowanych jednocześnie w konkretnych naukach, dziedzinach i branżach. Gwarantujemy, że jeśli potrzebujesz określonego rodzaju przekładu z języka polskiego na język angielski (lub w odwrotnej kombinacji), to w pełni profesjonalnie wykonamy go dla Ciebie, proponując efektywne i korzystne dla obu stron rozwiązania.  Mamy bowiem świadomość, że w dzisiejszym świecie ogromną rolę odgrywa powiedzenie, zgodnie z którym czas to pieniądz. Z tego też powodu proponujemy model szybkich, bezproblemowych i bezpośrednich kontaktów z dedykowanym opiekunem, pomijając przy tym zbędne i czasochłonne formalności. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie niemal natychmiastowo dostosować nasze działania do Twoich bieżących potrzeb.

Ekspresowe tempo z zachowaniem najwyższej jakości

Prezentowane w niniejszej ofercie usługi tłumaczeń polsko-angielskich i angielsko-polskich cechują się przede wszystkim błyskawicznym tempem realizacji. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, a w szczególności tych, dla których czas ma kolosalne znaczenie. Warto przy tym jednocześnie zaznaczyć, że ekspresowa forma świadczenia przez nas usług translatorskich w żadnym przypadku nie odbywa się kosztem ich jakości. Zapewniamy, że tego typu tłumaczenia – podobnie zresztą, jak wszystkie pozostałe – wykonywane są w pełni poprawnie, rzetelnie i z poszanowaniem szczegółowych wymogów standaryzacyjnych. Na wysoki poziom ekspresowych przekładów wpływa m.in. wypracowana w naszym biurze praktyka wyznaczania tłumacza pod kątem jego specjalizacji i posiadanej wiedzy adekwatnej do tematyki zlecenia. Dzięki temu proces translatorski przebiega z jednej strony szybko i sprawnie, z drugiej w pełni profesjonalnie, a sam zaś przekład właściwy cechuje się niekwestionowaną poprawnością.

Efektywne procedury w zarządzaniu projektami

Nowoczesność to podstawowa cecha opisująca nasze biuro tłumaczeń. Idziemy z duchem czasu i nadążamy za wymaganiami współczesnego świata. Wdrożyliśmy efektowne procedury, aby móc świadczyć oferowane przez nas usługi tłumaczeń polsko-angielskich i angielsko-polskich szybko, rzetelnie i terminowo. W naszej pracy wykorzystujemy bezpieczne systemy, wysokowydajne bazy danych i sprawdzone oprogramowanie. To wszystko pozwala na błyskawiczne realizowanie zleconych nam przekładów, na każdym etapie ich opracowywania. Na samym początku zapewniamy bowiem ekspresową wycenę przesłanych nam materiałów. Warto z niej skorzystać, chociażby z tego powodu, że jest to usługa zupełnie niezobowiązująca i w pełni bezpłatna. Następnym krokiem jest zweryfikowanie specyfiki zleconego nam tłumaczenia i wyznaczenie proponowanego przez nas terminu realizacji. Po zaakceptowaniu warunków przez Klienta, niezwłocznie przystępujemy do wykonywania przekładu. Cieszy nas, że ten przejrzysty model współpracy, oparty przede wszystkim o partnerskie relacje, został doceniony przez tak wielu zadowolonych Partnerów.

Opcja ekspresowa dostępna w każdym rodzaju tłumaczenia

Jak pokazała praktyka, stała współpraca ze specjalistami posiadającymi gruntowną wiedzę w wielu dziedzinach okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Taki model zespołu pozwala bowiem na zaoferowanie naszym Klientom możliwości zastosowania opcji ekspresowej w odniesieniu do niemal każdego rodzaju tłumaczenia w obrębie języków polskiego i angielskiego. W błyskawicznym trybie wykonujemy zarówno przekłady zwykłe, jak i specjalistyczne. Zajmujemy się wszelkimi materiałami dotyczącymi m.in. branży medycznej, chemicznej, motoryzacyjnej, prawnej, finansowej, czy chociażby szeroko rozumianej technicznej. Warto podkreślić, że w omawianej ofercie znajdują się również tłumaczenia uwierzytelnione. Możemy zapewnić, że niezależnie od rodzaju i tematyki przekładu, z powierzonych nam zobowiązań wywiążemy się w pełni profesjonalnie i bez zbędnego zwlekania. W każdym przypadku, a w szczególności przy okazji tłumaczeń ekspresowych, gwarantujemy terminową realizację zleceń.

Konkurencyjne ceny tłumaczeń ekspresowych dzięki rozwiązaniom obniżającym koszty

Nie da się ukryć, że na rynku tłumaczeniowym cena przekładów ekspresowych ukształtowała się na wyższym poziomie w porównaniu do tłumaczeń wykonywanych w zwyczajnym tempie. Jeśli zastanawiasz się, ile wyniesie Cię szybki przekład w kombinacji językowej polski – angielski, mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. W naszym biurze koszty wszystkich usług translatorskich, w tym również tych realizowanych w trybie błyskawicznym, są przystępne i częstokroć niższe, niż u konkurencji. Wynika to z przyjętego przez nas założenia, zgodnie z którym w naszej pracy staramy się łączyć dwa kluczowe elementy. Po pierwsze, jest to utrzymanie oferowanych przez nas przekładów na najwyższym poziomie, a po drugie, jednoczesne wdrożenie efektywnych rozwiązań mających na celu obniżenie opłaty końcowej. Prześlij nam swój tekst do wyceny i przekonaj się, że polsko-angielskie tłumaczenia wykonujemy szybko i niedrogo!