TŁUMACZENIE CV I LISTÓW MOTYWACYJNYCH

Curriculum Vitae jest pierwszym krokiem w drodze do znalezienia wymarzonej posady. To również pierwszy i zazwyczaj najważniejszy kontakt z przyszłym pracodawcą. Okazuje się, że ponad połowa CV nie jest w ogóle czytana przez rekrutujących na stanowiska pracy. Dlatego też jest niezwykle ważne, aby CV wyróżniało się spośród nadesłanych dokumentów. To szansa, aby zrobić dobre wrażenie i zagwarantować sobie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Z tego względu warto oddać swoje dokumenty aplikacyjne w ręce fachowców i być pewnym, że wszystko zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Trzeba pamiętać, że w tym dokumencie nie ma miejsca na pomyłki! Każdy błąd może zaprzepaścić przyszłą karierę.

CV przetłumaczone na język obcy to doskonały sposób, aby wyróżnić się na rynku pracy. To także konieczność, jeżeli szukamy pracy zagranicą. CV tłumaczone na język angielski to coraz częstszy wymóg. Tłumacząc swoje dokumenty aplikacyjne, pokazujemy, że znamy najnowsze wymagania i preferencje na nieustannie zmieniającym się rynku pracy. CV w języku obcymto po prostu szansa na sukces!

W 123 Sp. z o.o. pracują doświadczeniu specjaliści, którzy zatroszczą się o każdy szczegół przekładanego dokumentu. Zapewniamy, że zwrócimy uwagę także stronę graficzną tekstu, która jest niezwykle istotna przy CV i gwarantujemy, że wszystko zostanie wykonane na najwyższym poziomie. W 123 Sp. z o.o. tłumaczymy CV na prawie wszystkie języki. Do tych najpopularniejszym można zaliczyć tłumaczenia na język niemiecki, a także: angielski, włoski, francuski i rosyjski.

Tłumaczenie można zamówić online, a nasi pracownicy dokonają bezpłatnej wyceny i odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Właściwie wykonane CV jest Państwa wizytówką i może zapewnić otrzymanie wymarzonej posady. W naszym biurze tłumaczeniami zajmują się doświadczeniu specjaliści, którzy mają doświadczenie w przekładzie tego typu dokumentów. Zwracamy także uwagę na aspekty, które mogą być istotne w samym procesie rekrutacji. Należy pamiętać, że przytłumaczeniu CV niezwykle istotna jest dbałość o wszelkie szczegóły, prawidłowe tłumaczenie tytułów naukowych, nazw uczelni, certyfikatów czy nazw dotychczasowych miejsc pracy. Specjalizujemy się w tłumaczeniach specjalistycznych z różnych dziedzin nauki. Dlatego też taka terminologia nie jest nam obca. Mamy także bogate doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów aplikacyjnych. My doskonale wiemy, że od tego zależy kariera naszych Klientów.

Zapewniamy także możliwość ekspresowego tłumaczenia – dzięki temu mają Państwo możliwość szybkiej odpowiedzi na pojawiające się ogłoszenia rekrutacyjne.

W 123 Sp. z o.o. gwarantujemy także pełną anonimowość i możemy zapewnić, że Państwa dane nie dostaną się w niepowołane ręce. Nasi Klienci mogą być pewni, że tłumaczenie ich dokumentów zostanie wykonane szybko i solidnie.

Nie warto ryzykować! CV to szansa na lepszą pracę – powierz je 123 Sp. z o.o..