Zespół naszych pracowników tworzą najwyższej klasy specjaliści, wśród których znajdują się nie tylko wykwalifikowani lingwiści i tłumacze, ale również filolodzy i eksperci posiadający wykształcenie marketingowe, którzy są w stanie stworzyć wszelkiego rodzaju teksty, których Tobie potrzeba.

Oferujemy tworzenie różnego rodzaju tekstów marketingowych, począwszy od krótkich haseł i sloganów reklamowych, poprzez ulotki zawierające dłuższą informację, broszury, aż po teksty umieszczone na stronach internetowych Twojej firmy, a nawet prowadzenie bloga lub fanpage’a. Wszystkie wyżej wymienione usługi oferujemy w języku angielskim, gwarantując, że zostaną one wykonane bezbłędnie nie tylko pod względem gramatycznym i językowym, ale również merytorycznym, oraz, że ich treść zostanie dobrze odebrana przez docelowych klientów posługujących się właśnie tym językiem.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy, która zagwarantuje Tobie usługi copywritingu na najwyższym poziomie już dziś skontaktuj się z naszym biurem, a my stworzymy dla Ciebie wszelkiego rodzaju teksty, których potrzebujesz, wybierając do tego zadania najlepszego specjalistę, który nie tylko perfekcyjnie zna język angielski, ale również jest ekspertem w dziedzinie, w obrębie której działasz. Dodatkowo zapewniamy, że wszystkie teksty są sprawdzane nie tylko przez filologów, ale również przez native speakerów języka angielskiego, tak abyś miał pewność, że każde słowo zostanie użyte w odpowiednim kontekście .