Gwarantowana jakość

Oferowane przez nas usługi translatorskie dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów i do wyzwań współczesnego świata, przed jakimi stajemy. Dostrzegając niezwykle dynamiczny i – jak się wydaje – niepohamowany rozwój rynku sektora informatycznego, przygotowaliśmy specjalną ofertę wysokiej dedykowanego zespołu tłumaczy polsko-angielskich i angielsko-polskich wyspecjalizowanych w tłumaczeniu tekstów dla branży informatycznej.

[just_icon icon_type=”selector” icon=”Defaults-code” img_width=”48″ icon_size=”50″ icon_color=”#333333″ icon_style=”none” icon_color_bg=”#ffffff” icon_color_border=”#333333″ icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”500″ icon_border_spacing=”50″ icon_align=”center”]

Dlaczego My?

Tym, co wyróżnia nasze biuro tłumaczeń, jest w pełni profesjonalne podejście do zleconych nam tłumaczeń polsko-angielskich i angielsko-polskich w obrębie branży informatycznej. Warto zapytać, w czym konkretnie przejawia się gwarantowana przez nas rzetelność? Okazuje się, że za najwyższą jakość usług świadczonych zgodnie ze standardami translatorskimi i specjalistycznymi odpowiedzialni są doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy naszego biura.

[accordion]
[accordion_toggle title=”Co tłumaczymy?”]Tak, jak szeroki jest katalog adresatów naszej oferty, tak samo obszerny jest zakres poszczególnych usług, które wchodzą w jej skład. Nie powinno to szczególnie dziwić, mając na uwadze założenia polityki naszego biura tłumaczeń. Zgodnie z nimi również w tym przypadku naszym pierwszorzędnym celem jest dopasowanie efektywnych rozwiązań do konkretnych potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu możemy zaoferować obsługę translatorską w obrębie języków polskiego i angielskiego na wielorakich płaszczyznach. Zajmujemy się bowiem tłumaczeniem książek, artykułów, schematów, dokumentacji technicznych i innych materiałów drukowanych związanych z informatyką. Współpraca z najlepszymi specjalistami praktykującymi od lat w tej branży pozwala dodatkowo na zaproponowanie zaawansowanych projektów translatorskich w obrębie prezentacji multimedialnych, gier interaktywnych, stron internetowych, aplikacji mobilnych i baz danych. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania – niezależnie od tego, czy będziemy realizować pojedyncze i drobne zlecenie, czy też skomplikowany projekt związany z lokalizacją witryn, dokumentacji lub oprogramowania.[/accordion_toggle]
[accordion_toggle title=”Usługi uzupełniające”]Proponowana przez nas oferta z zakresu tłumaczeń informatycznych polsko- i angielskojęzycznych cechuje się kompleksowym charakterem. Oznacza to, że obok zasadniczego przekładu treści zawartych w zleconych nam materiałach, proponujemy szereg usług „okołotranslatorskich”. Opcja ta dostępna jest we wszystkich rodzajach oferowanych przez nas przekładów, choć należy zauważyć, że w przypadku tłumaczeń informatycznych ma ona kolosalne znaczenie. Częstokroć bowiem projekty translatorskie obejmujące tego rodzaju materiały są ściśle związane ze sztuką programowania, tworzenia kreacji graficznych i obsługi multimediów. W naszym zespole pracują specjaliści, którzy zadbają o to, aby docelowy przekład był nie tylko poprawny merytorycznie, ale również użyteczny, funkcjonalny i przynoszący określone rezultaty. Warto dodać, że jeśli jesteś zainteresowany usługami z zakresu inżynierii lokalizacyjnej stron internetowych i oprogramowania, to bez większych problemów jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.[/accordion_toggle] [accordion_toggle title=”Dla kogo?”]Wiemy, jak olbrzymią i zarazem wielowymiarową rolę odgrywa współcześnie informatyka. Z tego też powodu przedmiotową ofertę kierujemy do szerokiego grona adresatów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno osoby prywatne, jak i tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą.[/accordion_toggle]
[/accordion]

Wyróżnia nas rzetelność i profesjonalizm

Zgodnie z przyjętą polityką, w naszym zespole pracują nie tylko tłumacze języka angielskiego, ale również eksperci w danych dziedzinach. Chcąc realizować proponowane w niniejszej ofercie usługi na wysokim i satysfakcjonującym naszych Klientów poziomie, zatrudniliśmy najlepszych specjalistów w zakresie sektora informatycznego. Dodatkowo, wątpliwe kwestie i wynikłe na etapie przekładu niejasności konsultujemy ze znawcami tej dziedziny pracującymi na co dzień na technicznych uczelniach oraz w ośrodkach, laboratoriach i instytutach badawczych. To wszystko powoduje, że nasze tłumaczenia nie cechują się jedynie niekwestionowaną poprawnością, ale również odpowiadają najnowszym trendom branżowym.

Dobre rekomendacje to nasza najlepsza reklama

W ramach wykonywania przez nas tłumaczeń informatycznych w obrębie pary językowej polski – angielski proponujemy – jak zawsze – uczciwe i przejrzyste warunki współpracy. Na każdym kroku staramy się spełniać oczekiwania naszych Zleceniodawców, świadcząc nasze usługi w taki sposób, aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania. Dzięki tego rodzaju zasadom i takiemu modelowi współpracy możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych Klientów. Jest dla nas wielkim zaszczytem i wyróżnieniem, że wielu spośród nich przypisało naszej firmie miano partnera strategicznego. Wysoko cenimy ich zadowolenie i wysokie oceny wystawiane naszym zaangażowanym pracownikom. Cieszymy się, że dobre rekomendacje mogą stanowić dla naszego zespołu w pełni wiarygodną reklamę. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia informatycznego, skorzystaj z naszej oferty i dołącz do naszych usatysfakcjonowanych Partnerów!

Dołącz do grona naszych Klientów, oni już nam zaufali

 
 

Tłumaczenia dla branży informatycznej w skrócie IT

Projekty translatorskie realizujemy dla wielu tego typu odbiorców – począwszy od drobnych i lokalnych przedsiębiorców, poprzez średnie firmy o zasięgu ogólnokrajowym, a skończywszy na międzynarodowych potentatach w zakresie poszczególnych gałęzi przemysłu, handlu i usług. Do podjęcia współpracy z naszym biurem zapraszamy również klientów instytucjonalnych reprezentujących różnego rodzaju urzędy i organizacje pozarządowe.