Wiedza, praktyka, doświadczenie

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w uzupełniających kursach translatorskich to jedno z podstawowych założeń polityki kadrowej naszego biura tłumaczeń. Warto dodać, że w naszym zespole pracują również specjaliści z zakresu prawa obowiązującego w państwach, w których język angielski jest językiem urzędowym. Jak pokazała praktyka, wiedza o szczegółowych uwarunkowaniach prawnych jest niezwykle cenna w wątpliwych kwestiach, które mogą wyniknąć na etapie wykonywania zleconego nam tłumaczenia uwierzytelnionego anglojęzycznych umów, dokumentów urzędowych, prawnych, sądowych i finansowych.

Zespół tłumaczy przysięgłych języka angielskiego

Oferowane przez nas tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego cechują się niekwestionowaną poprawnością i najwyższą jakością. Chcąc świadczyć usługi na wysokim i satysfakcjonującym nawet najbardziej wymagających Klientów poziomie, nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi tłumaczami języka angielskiego. Ich ambicje, wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje sprawiają, że każde powierzone nam zlecenie realizujemy starannie, rzetelnie i w pełni profesjonalnie. Zapewniamy, że tłumacze wykonujący przekłady uwierzytelnione w obrębie kombinacji języków polskiego i angielskiego wpisani są na listę Ministerstwa Sprawiedliwości i legitymują się dodatkowymi, specjalistycznymi certyfikatami.

Tłumaczenia przysięgłe umów i dokumentów urzędowych

Najważniejsi w naszej pracy są Klienci. Mając to na uwadze, za każdym razem w odpowiedzi na konkretne ich potrzeby dostosowujemy adekwatne usługi. W związku z tym, że z roku na rok wzrasta popyt na przekłady poświadczone pieczęcią tłumacza przysięgłego, przygotowaliśmy specjalną, szeroką ofertę. W jej ramach proponujemy tłumaczenia dokumentów urzędowych wystawionych w języku polskim oraz angielskim – aktów urodzenia, aktów małżeństwa, aktów zgonu, orzeczeń, decyzji, poręczeń i pełnomocnictw oraz oficjalnej korespondencji. Jeśli wyjeżdżasz do pracy poza granice kraju i potrzebujesz uwierzytelnionego przekładu dyplomów ze studiów i dotychczasowych świadectw zatrudnienia, zgłoś się do nas. Pracujący w naszym biurze tłumacz przysięgły angielskiego starannie i rzetelnie przełoży wszystkie Twoje oficjalne dokumenty, uwierzytelniając je stosowną pieczęcią. Nasza oferta przewiduje ponadto kompleksową obsługę translatorską w zakresie różnego rodzaju formalnoprawnych umów – m.in. kupna, sprzedaży, najmu, dzierżawy, leasingu, ubezpieczenia, pożyczki i kredytu.

Przekłady uwierzytelnione materiałów prawnych i tekstów specjalistycznych

Pracujący w naszym biurze tłumaczeń translatorzy oprócz tego, że spełniają warunki regulowane przez Ustawę o zawodzie tłumacza przysięgłego i posiadają stosowne dyplomy, dodatkowo dysponują wiedzą z zakresu konkretnych specjalizacji, których dotyczy dane zlecenie. Dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami, jesteśmy w stanie przełożyć z języka polskiego na angielski (i odwrotnie) każdy tekst prawny i prawniczy. Z dbałością o najdrobniejsze szczegóły zajmiemy się zarówno aktami sądowymi (wyrokami, pozwami, opiniami biegłych), jak również aktami normatywnymi (ustawami, uchwałami, rozporządzeniami) i publikacjami naukowymi z zakresu prawa. Zapewniamy ponadto, że nasi tłumacze angielskiego bez problemu radzą sobie z anglojęzyczną terminologią z zakresu wielu innych branż. Oferujemy bowiem przekłady uwierzytelnione dokumentów dotyczących finansów (faktury, analizy, zestawienia i raporty), medycyny (wyniki badań, diagnozy, recepty i ulotki), techniki (opisy urządzeń i podzespołów, instrukcje), motoryzacji (dowody rejestracyjne, karty pojazdów) oraz wielu innych dziedzin (np. przemysł spożywczy, chemiczny, energetyczny, branża budowlana, farmaceutyczna, lotnicza, zbrojeniowa).

Zapewnienie poufności i gwarancja bezpieczeństwa

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy zachowanie bezwzględnej poufności na każdym etapie współpracy. Wychodzimy z założenia, że udostępnianie nam danych wrażliwych jest wyrazem zaufania dla naszego biura tłumaczeń. Doceniając to, możemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby podczas procesu przekładu uwierzytelnionego dokumentów polsko- lub anglojęzycznych bezpiecznie przetwarzać informacje poufne. Jest to możliwe dzięki wypracowanym procedurom, które są stosowane przez naszych tłumaczy angielskiego. Dodatkowo, na wzrost poziomu bezpieczeństwa wpływają wykorzystywane w naszym biurze tłumaczeń wewnętrzne systemy, chronione bazy danych i specjalistyczne oprogramowanie komputerowe. Brak zastrzeżeń ze strony usatysfakcjonowanych Klientów jest najlepszym dowodem, że realizowane przez nas tłumaczenia przysięgłe odznaczają się zarówno poprawnością i rzetelnością, jak i pełnym bezpieczeństwem.

Pakiet korzyści w naszej wyjątkowej ofercie

Oferowane przez nas tłumaczenia uwierzytelnione polsko-angielskie i angielsko-polskie cechują się nie tylko najwyższą jakością, kompleksowym charakterem i zgodnością z obowiązującymi standardami, ale również ekspresową realizacją i przede wszystkim konkurencyjnym kosztem. Bezpłatna i niewiążąca wycena, optymalne rozwiązania dostosowane adekwatnie do potrzeb, dogodne dla obu stron rozliczenie, szereg rabatów i promocji – to wszystko składa się na pakiet korzyści w ramach naszej bogatej oferty. Wykorzystywanie efektywnych narzędzi i zoptymalizowany system zarządzania projektami wpływa natomiast na skrócenie czasu realizacji zlecenia bez utraty jakości przekładów. Dzięki założeniu, że rzeczowe i w pełni poprawne wykonanie tłumaczenia przysięgłego pozostaje dla nas priorytetowym celem, możemy śmiało powiedzieć, że tego rodzaju usługi są naszą specjalnością. Warto pójść w ślady naszych zadowolonych Klientów i skorzystać z naszej oferty!