Zleć swoje tłumaczenia motoryzacyjne profesjonalistom

Chcąc świadczyć najwyższej jakości usługi translatorskie, wdrożyliśmy sprawdzone, bezpieczne i w pełni efektywne procedury realizowania zleconych nam tłumaczeń. W ramach struktury wewnętrznej naszego biura postanowiliśmy wyodrębnić sekcję przekładów technicznych, którą tworzy zespół ambitnych, doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych tłumaczy. Obok wykształcenia lingwistycznego posiadają oni rozległą wiedzę specjalistyczną, o czym świadczą liczne dyplomy i certyfikaty wydane przez renomowane ośrodki naukowe, zakłady, pracownie i laboratoria techniczne. Dzięki wprowadzeniu powyższych rozwiązań i przyjęciu wzorcowego modelu polityki kadrowej bez wahania możemy zagwarantować, że w obrębie branży motoryzacyjnej przywiązujemy należytą uwagę do tłumaczeń polsko-angielskich i angielsko-polskich. Mamy świadomość, że wyzwaniom związanym z tego rodzaju przekładami sprostać mogą jedynie profesjonaliści. W związku z tym nawiązaliśmy współpracę z gronem ekspertów od motoryzacji i technologii pokrewnych. Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że realizują oni tłumaczenia z poszanowaniem najwyższych standardów translatorskich i branżowych, a w rezultacie przyczynią się do satysfakcji i zadowolenia Klientów.

Przekłady z zakresu materiałów eksploatacyjnych i serwisowych pojazdów

Oferowane przez nas tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie z zakresu motoryzacji nie kończą się wyłącznie na dokumentach samochodowych. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy zajmują się serwisowaniem pojazdów, produkcją części zamiennych i akcesoriów oraz konstruowaniem różnego rodzaju maszyn i urządzeń pokrewnych. Mając na względzie ich potrzeby, przygotowaliśmy ofertę obejmującą przekłady instrukcji użytkowania i eksploatacji samochodów, kart gwarancyjnych, książek serwisowych i ewidencji przebiegu pojazdów. Fachowo przetłumaczymy również dokumentację warsztatową, instrukcje montażowo-instalacyjne, opisy części i akcesoriów samochodowych, podręczniki motoryzacyjne oraz raporty zawierające wyniki testów diagnostycznych. Producentom samochodów i dealerom oferujemy ponadto wysokiej jakości obróbkę translatorsko-graficzną wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych – katalogów, prospektów, biuletynów, broszur, ulotek, plakatów i reklam wielkopowierzchniowych.

Oferujemy pakietowy charakter usług „okołotranslatorskich”

Bez najmniejszych wątpliwości twierdzimy, że to nade wszystko Klient stanowi główny punkt odniesienia w naszej pracy. Postanowiliśmy zatem, aby oferowane przez nas usługi (w tym również te dotyczące wprost tłumaczeń polsko-angielskich i angielsko-polskich z zakresu motoryzacji) były co do zasady plastyczne, a podejmowane przez nas działania w pełni elastyczne. Nie tylko staramy się możliwie najlepiej odpowiedzieć na konkretne potrzeby naszych Partnerów poprzez przygotowanie dobrych jakościowo i merytorycznie przekładów, ale również zaproponować im takie rozwiązania, które przyniosą wymierne korzyści. Wyrazem tego jest pakietowy charakter naszej oferty, w skład której – oprócz zasadniczego tłumaczenia dostarczonych nam materiałów – wchodzi szereg usług uzupełniających obejmujących chociażby redakcję językową i korektę. Wieloletnia współpraca z grafikami pozwala nam dodatkowo na zaoferowanie profesjonalnej obróbki graficznej – kluczowego elementu w przypadku tłumaczeń publikacji technicznych z zakresu motoryzacji. Pracujemy na najlepszych programach, dzięki którym, po wykonaniu przekładu, możemy dowolnie zmodyfikować oryginalny układ treści lub w stu procentach go odzwierciedlić.

Preferencyjne sposoby rozliczenia docenione przez licznych Klientów

Przygotowaną przez nas ofertę tłumaczeń motoryzacyjnych polsko-angielskich i angielsko-polskich kierujemy do szerokiego grona odbiorców. Nie ulega wątpliwości, że motoryzacja i branże pokrewne są zdeterminowane przez właśnie ten język. Z tego też względu zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszelkie podmioty, które prowadzą działalność właśnie w tym zakresie. Przedmiotową ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych, którzy zamierzają sprowadzić samochód z zagranicy oraz osób zajmujących się zawodowo handlem importowanych pojazdów. Profesjonalne tłumaczenia motoryzacyjne adresujemy również do serwisantów i producentów podzespołów, części zamiennych i akcesoriów. Przy okazji każdego zlecenia oferujemy przejrzysty model współpracy uwieńczonej preferencyjnym rozliczeniem. Konkurencyjne ceny i pakiet rabatów to atuty naszego biura. Warto pójść w ślady zadowolonych Klientów i skorzystać z naszej oferty!