Tłumaczenia tekstów prawnych

W 123 Sp. z o.o. specjalizujemy się w tłumaczeniach tekstów prawnych. Przekłady dokonywane są w wielu kombinacjach językowych – z polskiego na obcy i w drugą stronę, m.in. w zakresie języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego oraz wielu innych.

Tłumaczenia te charakteryzują się dwoma głównymi cechami – wysokim stopniem specjalizacji oraz wysokim stopniem odpowiedzialności. W naszym zespole znajdują się tłumacze, którzy mają rozległą wiedzę z tej dziedziny oraz posiadają ogromne doświadczenie poparte licznymi referencjami. Ponadto współpracujemy z niezależnymi specjalistami, np. adwokatami, radcami prawnymi, pracownikami naukowymi i notariuszami, którzy w każdej chwili mogą poddać tekst dodatkowej konsultacji.

Wybierając 123 Sp. z o.o., decydują się Państwo na najwyższą jakość świadczonych usług, a także sumienne i rzetelne wykonanie każdego przekładu. Naszymi Klientami są kancelarie prawnicze, firmy, sądy i inne instytucje publiczne, uniwersytety i pracownicy naukowi oraz osoby fizyczne.