Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny i stuprocentową skuteczność

Proponując szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług, staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wymagań współczesnego świata. Podzielamy powszechną opinię, że język angielski jest przepustką do sukcesu – i to nie tylko na skalę światową. Wychodzimy z założenia, że na najwyższą jakość tego rodzaju przekładów składa się zarówno niekwestionowana poprawność i rzetelność ich przygotowania, jak również kluczowa w tym przypadku skuteczność przynosząca pożądane rezultaty. W naszym zespole zatrudniamy najlepszych tłumaczy i specjalistów do PR, którzy są gwarantem, że świadczone przez nas usługi będą się cechować wszystkimi powyższymi właściwościami. Mamy ponadto świadomość, że wykonanie efektywnych tłumaczeń marketingowych nie byłoby możliwe bez wysokich kompetencji językowych i dogłębnej znajomości kultury anglosaskiej. Zapewniamy, że pracownicy naszego biura bez większych problemów poradzą sobie z neologizmami, umieszczając je w odpowiednim kontekście kulturowym, dzięki czemu umiejętnie zastosują „grę słów” typową dla języka angielskiego.

[vc_message message_box_color=”green” icon_fontawesome=”fa fa-share-square-o”]Tłumaczenia tekstów literackich, recenzji, scenariuszy, wierszy, tekstów reklamowych i marketingowych zawsze są weryfikowane przez rodowitych użytkowników języków obcych – native speakerów. Dbamy także o to, by przetłumaczony przez nas tekst spełniał nie tylko wymogi ogólnej poprawności, ale także staramy się dokonać sprawnej adaptacji językowej – dzięki temu słowa wyrażają prawdziwie intencje autorów, a cały tekst nie traci oryginalnego stylu i przekazu.[/vc_message]
[just_icon icon=”Defaults-comments-alt” icon_size=”50″]

Profesjonalne tłumaczenia i lokalizacja tekstów promocyjnych

Zlecenia obejmujące przekłady marketingowe realizowane są w naszym biurze przez zespół doświadczonych tłumaczy języka angielskiego. Wykwalifikowaną kadrę uzupełniają również najlepsi specjaliści od marketingu, którzy dbają o to, aby Twoje materiały promocyjne opracowane zostały przede wszystkim pod kątem wysokiego poziomu ich skuteczności. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju ulotkami, drukami i folderami informacyjnymi oraz wydawanymi okazyjnie broszurami. Kompleksowo tłumaczymy firmowe katalogi i prospekty. Zapewniamy ponadto fachową obsługę translatorską w obrębie biuletynów skierowanych do pracowników i wszelkiego rodzaju materiałów szkoleniowo-standaryzacyjnych przeznaczonych do użytku wewnętrznego. W każdym przypadku oferujemy szereg usług uzupełniających z zakresu redakcji językowej, korekty, edycji i obróbki graficznej. Wykorzystujemy zaawansowane programy do łamania i składania tekstu, dzięki czemu możemy zaproponować zachowanie oryginalnego układu poszczególnych stron lub wprowadzenie daleko idących zmian, zgodnie z życzeniem Klienta.

[just_icon icon=”Defaults-sitemap” icon_size=”50″]

Obsługa tłumaczeniowa kampanii marketingowych

W ramach tłumaczeń polsko-angielskich i angielsko-polskich z zakresu marketingu zapewniamy kompleksową obsługę translatorską na wielu płaszczyznach. Gwarantujemy, że wybierając nasze biuro tłumaczeń jako wykonawcę Twojego zlecenia, nie tylko możesz spodziewać się wysokiej jakości i zgodnych ze standardami przekładów, ale również będziesz mógł skorzystać z szeregu usług o charakterze pakietowym. Spośród nich wymienić można chociażby tłumaczenia informacji prasowych wysyłanych do anglojęzycznych mediów. Na potrzeby wdrożenia skutecznych projektów marketingowych, oferujemy rzetelne przekłady badań rynku, ocen wizerunku firmy, analiz makroekonomicznych i innych specjalistycznych raportów. Dysponujemy ponadto zaawansowanym oprogramowaniem do obróbki multimediów, dzięki czemu pracujący dla naszego biura specjaliści są w stanie fachowo edytować wszelkiego rodzaju animacje, klipy, wideoreklamy i filmy. Warto nadmienić, że mając na celu wysoki poziom świadczonych przez nas w tym zakresie usług, nawiązaliśmy współpracę z lektorami – native speakerami.

[just_icon icon=”Defaults-desktop” icon_size=”50″]

Tłumaczenia stron internetowych i wpisów na firmowe blogi

Uzupełnieniem profesjonalnej i w pełni kompleksowej obsługi translatorskiej kampanii reklamowych i innych projektów marketingowych jest oferta obejmująca tłumaczenia domowych stron internetowych i blogów firmowych. Realizujemy rozbudowane zlecenia z zakresu wykonania anglojęzycznych wersji wszelkiego rodzaju witryn, jak również tłumaczymy na język polski interesujące Klienta zasoby w sieci powstałe oryginalnie w języku angielskim. Współpracując z doświadczonymi znawcami branży IT, możemy zagwarantować, że nasze przekłady są dopracowane zarówno pod kątem stuprocentowej poprawności merytorycznej, jak również pod względem funkcjonalnym. Skorzystanie z tej usługi oznacza szereg wymiernych korzyści. Nie ulega bowiem wątpliwości, że oprócz systematycznego aktualizowania treści zawartych na stronie firmowej, warto zadbać o szerokie grono internautów, którzy będą na nią zaglądać i z niej korzystać. Angielska wersja językowa witryny Twojej firmy to ogromna szansa na pozyskanie nowych klientów indywidualnych i partnerów biznesowych.

[just_icon icon=”Defaults-bullhorn” icon_size=”50″]

Lokalizacja tekstów reklamowych i marketingowych

Korzystając z naszych usług w zakresie tłumaczeń marketingowych polsko-angielskich i angielsko-polskich, zyskujesz szerokie podstawy do zintegrowanego rozwoju i umocnienia swojej pozycji na rynku. Pomogliśmy w osiągnięciu sukcesu wielu podmiotom – zarówno tym biznesowym, jak i instytucjonalnym. Rekomendacje są dla nas najlepszą formą reklamy. Czym sobie zasłużyliśmy na tak dobre opinie? Odpowiadając na to pytanie, uwzględnić należy przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zlecenia obejmującego chociażby pozycjonowanie marki, branding czy też internacjonalizację. Dzięki tego rodzaju efektywnym procedurom możemy dogłębnie odzwierciedlić profil danej firmy lub instytucji oraz wyeksponować jej mocne strony. Uwzględnienie charakteru podmiotu, dla którego świadczymy usługi tłumaczeniowo-marketingowe, pozwala na dobranie odpowiedniej metody wykonywania zleceń, gwarantującej skuteczne dotarcie do szerokiego grona odbiorców spośród zdefiniowanej uprzednio grupy docelowej.